MENU >

e-Porady w naszej kancelarii

Naszą stronę internetową założyliśmy również z myślą o tych osobach, które chciałyby skorzystać z naszych porad prawnych bez wizyty w naszej kancelarii. Drogą e-mailową mogą Państwo uzyskać poradę prawną, a także projekt opinii, informacji prawnej lub umowy. Jeśli chcą Państwo skorzystać z tego rodzaju usług prawnych naszej kancelarii, prosimy o kontakt poprzez adres e-mail ok@msa.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. W wiadomości należy przesłać:

  • pytanie i opis problemu, który chcecie Państwo przedstawić adwokatowi
  • swoje imię i nazwisko oraz adres do kontaktu e-mail oraz telefon

Odpowie Państwu nasz adwokat – w przesłanym e-mailu poinformuje on Państwa o wysokości ceny za poradę prawną oraz poda numeru rachunku bankowego, na który należy uiścić wynagrodzenie. Może też poprosić o podanie szczegółów na temat stanu faktycznego sprawy lub o inne dane lub skany pism.

Następnym krokiem uzyskania e-porady będzie odpowiedź naszego adwokata w ciągu 2-6 dni od wpłynięcia środków na podane konto.

  • serwis e-Porady ma prawo do dłuższego niż wyżej wskazany terminu odpowiedzi, w przypadku sprawy skomplikowanej lub z innych przyczyn, które zostaną przez serwis e-Porady niezwłocznie wskazane drogą e-mail
  • serwis  e-Porady ma prawo do odmowy pomocy prawnej w drodze usługi  e–Porady
  • e-Porada wykonywana jest na podstawie przedstawionych przez klienta informacji i danych, dlatego też Serwis nie ponosi odpowiedzialności za niedokładne lub niezgodne ze stanem rzeczy przedstawienie przez klienta stanu faktycznego sprawy

Koszt za usługę e-Porady ustalany jest indywidualnie w zależności od charakteru konkretnej sprawy.

Tanie porady prawne Wrocław

 

odzyskiwanie długów wrocław
Google+